Płatności

Dotpay jako popularna forma płatności

lip 13 2020

Nie tylko płatności bezgotówkowe stały się popularne w ciągu ostatniej dekady do tego poziomu, że dziś już nie wyobrażamy sobie życia bez takie możliwości. Obecnie płatności bezgotówkowe są nieodłączną częścią życia zarówno w realnym świecie, jak i w jego wirtualnym odpowiedniku. Płatności online są wygodne i szybkie, przez co młodzi ludzie, którzy spędzają dużo czasu w sieci preferują je jako formę płatności. To element nowoczesności i zmieniającego się świata. Z tego powodu powstał Dotpay.

Co to jest Dotpay?

Dotpay stanowi spółkę, która wchodzi w skład MCI EuroVentures. Jest dużą firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży e-commerce. Dotpay jest obecnie najpopularniejszym i obsługującym największą liczbę domen pośrednikiem płatności. Pośrednik działa między stronami - kupującym i sprzedającym. Jego zadaniem jest kontrola przepływu płatności i informacji. Dotpay generuje formularz transakcyjny do przelewu, uzupełniając go danymi 
sprzedającego i informacjami na temat transakcji, tj. kwotą, tytułem. 

Popularność Dotpay

Dotpay na rynku działa od lat i stał się najprężniej rozwijającą platformą pośredniczącą płatnościom internetowym. Większość sklepów online korzysta właśnie z usług Dotpay, jeżeli chodzi o metodę szybkich płatności. Dotpay cieszy się zaufaniem, gdyż przykłada wagę do jakości świadczonych usług. Jego profesjonalne podejście do tematu owocuje zadowolonymi klientami. Klienci, którzy robią płatności przez Dotpay cenią szybkość i łatwość tego rozwiązania. Natomiast kontrahenci firmy przejrzyste zasady współpracy i indywidualne podejście. Kontrahenci mogą sprawniej prowadzić swoje biznesy przy współpracy z Dotpay, ponieważ nie muszą już zajmować się przekazywaniem i kontrolowanie płatności ze strony klientów. 

Klient nasz pan

Dotpay może pochwalić się indywidualnym podejściem do klienta. Począwszy od zawierania umowy, Dotpay stara się ustalić najlepsze warunki dla obu stron. W końcu zadowolenie jest podstawą udanej współpracy. Jednak w kwestii problemów jakichkolwiek możemy liczyć na pomoc. W Dotpay wiadomo, gdzie możemy się zgłosić po rozwiązanie problemu. Pomoc otrzymamy online od obsługi klienta. 

Bezpieczeństwo, komfort i prostota

Dużo ludzi podchodzi sceptycznie do tematu płatności internetowych i nowoczesnych aplikacji mobilnych. Prawda, że wzbraniają się głównie osoby starsze w obawie przed utratą pieniędzy. Oczywiście, warto być nieco sceptycznym i przez to ostrożnym, ale nie należy skreślać też takich możliwości. Jeżeli będziemy korzystać z platform pośredniczących (tych zaufanych i sprawdzonych przez rzesze klientów, jak Dotpay) to zminimalizujemy ryzyko oszustwa. Tacy pośrednicy mają obowiązek sprawdzania swoich kontrahentów oraz używania zabezpieczeń w celu ochrony danych swoich użytkowników. Dotpay naprawdę stawia na wysoką jakość usług, jeżeli chodzi o komfort i bezpieczeństwo. Strona pośrednika używa szyfrowania, certyfikatów bezpieczeństwa, systemu 3D-Securem oraz podwójnych weryfikacji. Dzięki temu, płatności online są dokonywane w zamkniętym i chronionym środowisku.

Płatności online są teraz czymś na porządku dziennym i nie warto odmawiać sobie korzystania z takich udogodnień, gdyż przemawia za nimi o wiele więcej plusów, niż minusów. Dodatkowo, oferta pośredników płatności jest wygodna i zabezpieczona przy korzystaniu z usług. Można śmiało obdarzyć zaufaniem takich pośredników, jak Dotpay. Dbają oni o reputację swojej firmy, zatem i o nasze zadowolenie - zadowolony klient to pozytywna ocena i kolejni chętni klienci. 

 

 

 

 

Udostępnij