Płatności

Dlaczego warto wybrać Dotpay?

paź 15 2020

Współczesna technologicznie rozwinięta rzeczywistość oferuje nam różnego rodzaju wygodne innowacje i niezwykle przydatne rozwiązaniami. Z tego powodu popularne stało się korzystanie z płatności online. Obecny rynek e-commerce proponuje coraz nowsze i bardziej udoskonalone metody płatności, które dostosowane są do potrzeb zarówno e-przedsiębiorców, jak i konsumentów, po to, aby płacenie online było jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze dla każdego z nas.

E-konsumenci coraz chętniej decydują się na bezgotówkowe metody płatności płacąc za codzienne zakupy. Eksperci wiążą ten stan rzeczy z dynamicznym wzrostem gospodarczym i rozwojem e-handlu, jak również z przyzwyczajeniem społeczeństwa do konsumpcyjnego trybu życia. Przedsiębiorcy chcący grać na rynku e-commerce muszą robić co mogą, aby dostosować swoją działalność do wciąż zmieniających się potrzeb klientów, którzy stawiają na wygodę i szybkość dokonywanych w sieci transakcji. Właśnie z tego powodu dobrze zawiązać współpracę z operatorem płatności Dotpay, którego usługi pozwolą z korzyścią konkurować na rynku e-commerce z największymi graczami.

Jak najkrótsza ścieżka zakupowa

Najlepszym sposobem skrócenia ścieżki zakupowej jest ograniczenie do niezbędnego minimum kolejnych faz dokonywania płatności po stronie klienta. Dzisiaj nikt z nas nie ma czasu do stracenia na wypełnianie skomplikowanych formularzy, wielokrotne zatwierdzanie danych czy czytanie długich instrukcji. Najchętniej załatwialibyśmy wszystko jednym kliknięciem. Szybka płatność jest więc najbardziej pożądaną opcją. Otóż skracanie ścieżki płatności jest naturalną tendencją w nowoczesnych sklepach internetowych. W tej chwili tego rodzaju realizacja należności staje się standardem wśród współczesnych systemów płatności online. Firmy pośredniczące, jak Dotpay, oferują szybkie przelewy i płatności mobilne, które ograniczają liczbę czynności niezbędnych do dokonania zapłaty za zakupione produkty. Jedyne, co musimy zrobić to zatwierdzić automatycznie wypełniony formularz i potem możemy kupować kolejne towary.

Intuicyjny system zarządzania

Dotpay oferuje przedsiębiorcom rozbudowane możliwości zarządzania płatnościami oraz wyjątkowo łatwy w obsłudze panel użytkownika, który – co istotne – występuje też w wersji mobilnej. Tak skonstruowany, przejrzysty system rozliczeń umożliwia dokładną kontrolę przepływu środków. Wszystko dzięki takim funkcjonalnościom, jak różne warianty przesyłania powiadomień, pasaż, multiwypłaty, automatyzacja zwrotów oraz płatności walutowe. Na koniec miesiąca otrzymujemy zbiorczy raport księgowy w wybranym przez przedsiębiorcę wygodnym formacie.

Optymalizacja płatności

Oferowany przez Dotpay przejrzysty interfejs użytkownika pozwala szybko zrealizować płatność bez konieczności rejestracji. Takie rozwiązania, jak OneClik znacznie przyśpieszają przebieg samego procesu transakcji, przez co jest ona bardziej intuicyjna i wygodniejsza. Potwierdzenie płatności przedsiębiorca otrzymuje kilka sekund po dokonaniu transakcji przez klienta jego sklepu. Niezależnie od wielkości działalności, operator dostarcza indywidualnie dopasowane rozwiązania, które usprawniają proces płacenia w sposób dopasowany do charakteru biznesu.

 

 

 

 

Udostępnij