Pytania i odpowiedzi

Co robi biznesmen, gdy jest na kawie?

cze 20 2016

Postanowiliśmy zapytać Was o czas wolny w pracy i dostaliśmy kilka krótkich odpowiedzi. Z Waszych maili stworzyliśmy artykuł na podstawie którego już wiemy, że najwięcej czasu spędzacie na czynnościach okołozakupowych. Jak Wasz czas wolny prezentuje się w liczbach? Tego dowiecie się poniżej!

Na kawie korzystacie z tabletu

Na 13 maili z Waszymi odpowiedziami w aż ośmiu wspomnieliście o tablecie. To właśnie z niego korzystacie najchętniej, ponieważ jest większy od smartfona i pozwala uruchamiać strony (zwłaszcza sklepy) w wersji deskopowej.

60% zakupy, 40% sport

Tak procentowo rozkładają się kategorie, których szukacie w sieci. Aż 60% czasu wolnego spędzacie na czynnościach okołozakupowych, czyli przeglądaniu sklepów i serwisów aukcyjnych, a 40% na czytaniu informacji sportowych. W 3 mailach na 13 wypowiedziały się kobiety. One w 80% przeglądają sklepy, a w 20% serwisy plotkarskie.

Kawa Wam stygnie

Ile trwa "wolny" czas? W Waszym przypadku całe 45 minut. Przeglądacie Internet do momentu, aż temperatura Waszej kawy spadnie do 30 stopni Celsjusza. Wliczamy małe ciastko oraz czas oczekiwania, zatem Wasz czas "wolny" mieści się w ustawowych 45 minutach :)

A teraz przyznawajcie się w komentarzach, kto z Was spędził rekordowe 140 minut na kawie! :)

 

 

 

Udostępnij