Sklep internetowy

Program partnerski Dotpay

cze 25 2018

Chcesz zarabiać w Internecie w swoim sklepie internetowym. Biorąc pod uwagę dynamiczny i bardzo szybki rozwój rynku e-commerce wokół tej kwestii narosło bardzo wiele mitów. Zasady są tu jednak bardzo proste. Otóż wystarczy, że wybierzemy sprawdzony programy o jasnych zasadach. Taki program partnerski oferuje system Dotpay.

Dotpay to spółka z portfela MCI EuroVentures, dynamicznie rozwijającego się agenta rozliczeniowego, który specjalizuje się w płatnościach dla sektora e-Commerce na rynku polskim i międzynarodowym. Pośrednik odpowiada na bieżące potrzeby zmieniającego się rynku e-commerce. Proponowane przez firmę rozwiązania dostosowane są zarówno do zachowań konsumenckich, jak i oferty współczesnych instytucji finansowych. Już od 2001 roku Dotpay dostarcza innowacyjne usługi oraz rozwiązania klasy e-biznes z zakresu szybkich płatności online. W ofercie szybkich sprzedaży online znajdują się szybkie przelewy, karty płatnicze, Masterpass, BLIK, płatności walutowe, płatności mobilne, raty online, oraz e-portfele. Firma jednak nieustannie poszerza ofertę, podnosi jakość oferowanych usług oraz zabezpiecza rozwój w najbardziej obiecujących obszarach e-Commerce i m-Commerce.

Czym są programy partnerskie?

Programy partnerskie to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form zarabiania w sieci. Na czym to polega? Otóż po zapisaniu się do programu na swojej stronie internetowej umieszczasz link prowadzący do strony partnera biznesowego. Jeśli klient odwiedzający Twoją stronę kliknie na niego, po czym w serwisie partnera dokona transakcji, Ty otrzymasz prowizję. Co istotne, w przypadku większości programów partnerskich klient nie musi od razu podejmować decyzji o dokonaniu zakupu. Jeśli wróci do serwisu za kilka dni i tak otrzymasz swoją prowizję, ponieważ system zapamięta, dzięki komu klient trafił na stronę serwisu.

Działanie programu partnerskiego Dotpay

Program partnerski Dotpay, tak samo jak inne programy partnerskie oparty jest o system linków afiliacyjnych. Chodzi więc o indywidualnie wygenerowane i przypisane do Ciebie linki zawierające kod identyfikujący Ciebie jako uczestnika danego programu. Jeśli Twój klient, czyli przyszły sprzedawca kliknie w dany link, po czym dokona rejestracji w serwisie Dotpay, Ty będziesz otrzymywał prowizję od transakcji wykonywanych przez jego kupujących. Swoje zyski będziesz mógł śledzić na bieżąco w panelu partnera. Program partnerski Dotpay przeznaczony jest dla właścicieli stron internetowych, którzy chcieliby polecać produkty i usługi, które można opłacić za pośrednictwem systemu Dotpay. To przede wszystkim serwisy oparte o systemy rezerwacji biletów na wydarzenia artystyczne, przeloty, przejazdy czy noclegi. System partnerski Dotpay świetnie sprawdzi się również w przypadku internetowych pasaży handlowych oraz porównywarek cen.
 

 

Udostępnij