Pytania i odpowiedzi

Jakie najpopularniejsze usługi oferuje Dotpay?

lip 22 2018

Dotpay, polski dostawca usług płatniczych jest jednym z liderów na naszym rynku, ale z powodzeniem zdobywa także rynki zagraniczne. Co decyduje o sukcesie tego operatora? Przede wszystkim jego doświadczenie, solidność oraz przykładanie ogromnej wagi do kwestii bezpieczeństwa transakcji. Źródłem popularności firmy Dotpay jest z pewnością również bardzo szeroka oferta kanałów płatności. Nic dziwnego, że z tym dostawcą płatności współpracuje ponad 30 tysięcy sklepów internetowych. Jakie usługi serwisu są najczęściej wybierane?

Szybkie przelewy internetowe

Trudno wyobrazić sobie współcześnie działający sklep online bez możliwości dokonania szybkich przelewów internetowych. Praktycznie każda osoba dokonująca zakupów w sieci posiada konto w bankowości elektronicznej. Jeżeli chodzi o dostęp do przelewów internetowych, nie ma na polskim rynku płatności dostawcy, który oferowałby równie szeroki dostęp do przelewów online, jak Dotpay. To zarówno szybkie automatyczne płatności Pay by Link, jak i półautomatyczne przelewy. Jedno i drugie rozwiązanie odpowiada na potrzeby obecnych klientów sklepów online. 

Obsługa kart płatniczych

Polscy e-konsumenci zyskują coraz większe zaufanie do płacenia kartą za zakupy dokonywane online. Dotpay dokłada wszelkich starań, aby tego typu transakcje były całkowicie bezpieczne i aby Polska dorównała innym krajom europejskim pod względem liczby dokonywanych transakcji kartowych. Płatności kartą są szybkie i bardzo wygodne dla kupujących. Umożliwiają dokonanie transakcji przez podanie danych karty i zatwierdzenie płatności. Te dwa kroki wystarczą, aby sprzedawca rozpoczął błyskawiczną realizację zamówienia. Co więcej, jest to bardzo bezpieczna metoda płatności. 

Płatności walutowe

Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej wychodzą na rynki zagraniczne. Dlatego możliwość przyjmowania płatności w różnych walutach jest tak ważna. Sprzedawca dzięki płatnościom walutowym może poszerzać obszar swojej działalności, a jego zagraniczni klienci dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności. 

Płatności mobilne

Wykorzystanie smartfonów i innych urządzeń mobilnych do dokonywania transakcji rośnie z każdym rokiem. Aplikacje m-Pay, Sky Cash, Blik Mobil umożliwiają wsparcie mobilnego kanału sprzedaży. W przypadku płatności za pośrednictwem urządzenia mobilnego niezwykle ważna jest także responsywność. Dotpay proponuje responsywną bramkę internetową. To system, który umożliwia automatyczne dopasowanie strony płatności do wielkości urządzenia, z którego dokonywana jest transakcja. 

 

 

 

 

Udostępnij