Sklep internetowy

Jak zwiększyć sprzedaż? Zrezygnuj z rejestracji w sklepie!

maj 10 2016

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak denerwujące są te wszystkie rubryczki, które Internauta musi wypełnić podczas rejestracji. W sklepach internetowych ich oznaka często definiuje stronę i zmusza konsumentów do ich opuszczenia. Jak zatem zwiększyć sprzedaż rezygnując z rejestracji? Przy udziale operatora szybkich płatności.

Płatność bez rejestracji

Decydując się na usługi największych operatorów (jako przykład podamy Dotpay) możesz zwiększyć liczbę kanałów płatności, co zostanie zauważone przez Twoich klientów. Nie dość, że zaczniesz zarabiać więcej (operatorzy umożliwiają transfer pieniędzy nawet w weekendy), to na dodatek Twoi klienci nie będą musieli się rejestrować, bo większość z nich już posiada, albo będzie posiadać konto u operatora błyskawicznych przelewów.

Tak zrobiło już 30 000 sklepów

Na współpracę z największymi operatorami szybkich płatności onlie zdecydowało się już ponad 30 000 sklepów internetowych. To bardzo dużo, a ta liczba ciągle rośnie. Konsumenci już przyzwyczaili się do zakupów bez konieczności rejestracji, zatem jeśli nie chcesz zostać z tyłu i zarabiać godziwie - zainwestuj w aplikacje mobilne lub nawiąż współpracę z Dotpay.

A Wy? Co sądzicie o tej metodzie zwiększania sprzedaży? Próbowaliście jej w swoich sklepach?

 

 

 

 

 

 

Udostępnij