Płatności

Płatności mobilne – aplikacja mPay

sie 4 2020

Na pewno nie raz słyszałeś nazwę mPay – ale czy wiesz co to jest i jak działa? Otóż aplikacja m-Pay jest to wirtualna portmonetka, która pozwala nam na dokonywanie płatności w Internecie. Sam zakup ma miejsce poprzez wprowadzenie odpowiedniego numeru, który zostaje wygenerowany przez dostawce. Następnie czekamy na potwierdzenie transakcji wedle instrukcji, które wyświetlają się w naszej aplikacji. Gdy to nastąpi to oznacza, że nasze płatności zostały zrealizowane! Generalnie polega to na tym, że najpierw musimy doładować odpowiednią kwotą nasze konto w m-Pay, po czym możemy dokonywać z niego różnego rodzaju płatności oraz przelewy.

Kup bilet komunikacji miejskiej z aplikacją mPay!

Już nie musisz się martwić, że wsiądziesz do tramwaju, autobusu czy metra bez ważnego biletu, ponieważ zawsze swój bilet będziesz miał przy sobie na swoim telefonie! Dzięki aplikacji mPay możesz teraz kupić bilet komunikacji miejskiej za pomocą swojego smartfona. Gdy już wybierzesz dany bilet to zostanie on przypisany do Twojego numeru telefonu – a to oznacza, że nie potrzebujesz już drukować dodatkowych potwierdzeń. Gdy spotkasz kontrolera to pokazujesz mu tylko swój elektroniczny bilet i gotowe! W ten sposób nie musisz obawiać się, że nie zdążysz kupić biletu zanim wsiądziesz do autobusu czy tramwaju – ominą Cię także kolejki do biletomatu lub kiosku. Możesz być także spokojny, ponieważ każda transakcja dokonana za pośrednictwem aplikacji mPay musi być potwierdzona kodem PIN – więc w przypadku zgubienia telefonu Twoje środki na koncie są bezpieczne. Obecnie możesz kupić elektroniczne bilety komunikacji miejskiej w takich miastach jak: Sieradz, Stargard, Suwałki, Wałbrzych, Warszawa WK Warszawa ,ZTM Włocławek, MZKP Białystok, Częstochowa, Głogówi, Grudziądzi, Gorzów Wielkopolski, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kłodzko, Kraków,Kraśnik, Lublin, Łódź,Nysa, Poznań, Przemyśl ,Radom oraz Rzeszów.

Zapłać za miejsce parkingowe swoim smartfonem!

Poza kupieniem biletu, dzięki aplikacji mPay możesz także zapłacić telefonem za swoje miejsce parkingowe. W ten sposób nie musisz tracić zbędnego czasu na szukanie po całym mieście parkomatu, a następnie zanosić wydrukowany bilet do swojego samochodu. Dzięki aplikacji mPay zakup Twojego biletu parkowania trwa zaledwie kilka sekund, a zapłacisz za niego bez wychodzenia z auta! Musisz jedynie pamiętać o tym, że system pobierać będzie opłaty tylko w godzinach, w których obowiązują strefy parkowania. Dużym plusem takiego rozwiązania jest także to, że płacisz jedynie za faktyczny czas parkowania i nie musisz już martwić się ile czasu zajmie Ci załatwienie swoich spraw, zanim skończy się opłata za Twoje parkowanie. Dzięki aplikacji mPay oszczędzasz swój czas i pieniądze!

 

 

 

Udostępnij