Płatności

Płatności mobilne – aplikacja SkyCash

sie 5 2020

Zacznijmy od odpowiedzenia sobie na pytanie czym w ogóle jest Sky Cash? Otóż jest to w pełni uniwersalny system płatności przy użyciu smartfona. Ponadto aplikacja Sky Cash działa na zasadzie wirtualnego portfela – czyli możemy wpłacać na swoje konto odpowiednią kwotę pieniędzy, które potem możemy wykorzystać na opłacenie zakupów w Internecie, rachunków czy kupno biletu do pociągu. Dużym atutem aplikacji Sky Cash jest także to, że ona całkowicie niezależna od wszystkich operatorów sieci telefonii oraz będzie ona nam działa w każdej sieci GSM. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o możliwościach, jakie daje nam aplikacja Sky Cash to zapraszam do lektury tego artykułu!

Kup bilety do kina w Sky Cash!

Aplikacja mobilna, jaką jest Sky Cash pozwala nam uniknąć nawet godzinnego stania w kolejce po bilet do kina! Nie musimy także przychodzić wcześniej po to, aby odebrać naszą rezerwację. Dzięki aplikacji Sky Cash w każdej chwili możemy kupić bilet na film, który nam się tylko podoba. Kupna biletu możemy dokonać gdziekolwiek chcemy, 24 godziny na dobę – bez żadnych ograniczeń. Jak to działa w praktyce? Tuż przed wejściem do sali kinowej musimy jedynie pokazać obsłudze nasz elektroniczny bilet, który znajdziemy w zakładce aplikacji, która nazywa się „Bilety do kontroli”. Dodatkowym atutem kupienia biletów poprzez Sky Cash jest także to, że możemy zapoznać się dokładnie z opisami oraz plakatami interesujących nas filmów oraz zobaczyć widok sali i wybrać sobie miejsce do siedzenia, które nam najbardziej odpowiada. Z usługi Sky Cash możemy korzystać w warszawskim kinie Luna oraz we wszystkich punktach Multikina w całej Polsce!

Ze Sky Cash możesz wypłacać gotówkę z bankomatu!

Dzięki aplikacji mobilnej Sky Cash możesz nie tylko zapłacić za swoje zakupy czy bilet do kina, ale możesz także wypłacić swoje pieniądze z bankomatu! Aby tego dokonać wcale nie będziesz potrzebować karty bankomatowej, musisz jedynie uruchomić aplikację Sky Cash na swoim telefonie i wygenerować sobie jednorazowy kod wypłaty z bankomatu. Gdy to zrobisz to wpisujesz ów kod na ekran bankomatu, podajesz kwotę, która Cię interesuje w danym momencie i na koniec zatwierdzasz całą transakcję kodem PIN. I gotowe! W ten sposób możesz szybko i sprawnie wypłacić swoją gotówkę z bankomatu bez zabierania z domu portfela! Z aplikacją Sky Cash możesz wypłacić pieniądze ze wszystkich bankomatów Euronet na terenie całej Polski!

Kup bilet na pociąg bez kolejki!

Kolejną, godną uwagi funkcją Sky Cash jest możliwość szybkiego i wygodnego zakupu biletu kolejowego w każdej chwili i w dowolnym miejscu! Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz na pociąg lub że będziesz zmuszony kupić bilet pociągowy w droższej cenie u konduktora, bo nie zdążyłeś kupić biletu wcześniej!

 

 

 

Udostępnij