E-biznes

Dotpay dla firm

lip 16 2020

Obecnie lepiej wypadają firmy, posiadające własne strony internetowe w porównaniu do tych, opierających swoją działalność tylko na sprzedaży stacjonarnej. W dzisiejszych czasach konsumenci cenią sobie szybkie i wygodne zakupy. Nie ma, co się oszukiwać - stanie w kolejkach, tłumy ludzi i brak wybranego towaru w sklepach są często irytujące. Jednak można tego wszystkiego uniknąć, dzięki zakupom w sklepach internetowych. Tego właśnie oczekują klienci. Z tego powodu Internet stał się nową przestrzenią sklepową i usługową dla firm, gdyż klienci chętnie załatwiają sprawy online i robią zakupy w sieci. To właśnie z powodu popularności zakupów i sprzedaży przez Internet, na uznaniu zyskują takie firmy jak Dotpay, Transfer24 czy Paypal. 

Dotpay - co to i dla kogo?

Dotpay to pośrednik płatności online. Jeden z gigantów w branży, obsługujący płatności nie tylko krajowe, ale i na skalę międzynarodową. Dotpay zajmuje się przygotowywaniem formularza transakcyjnego, kontrolą nad przepływem danych i funduszy między stronami umowy oraz kwestią bezpieczeństwa transakcji. 

Oferta Dotpay jest odpowiednia dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie czy jest to duża firma czy niewielka działalność gospodarcza. Pośrednik pomaga usprawnić proces płatności za zamówienia, co jest korzystne dla sprzedawców i kupujących. Klienci mogą zapłacić natychmiast w łatwy i wygodny sposób, a sprzedający nie muszą sami kontaktować się z kupującymi w celu podania im danych do przelewu. Jednak warunki współpracy są ustalane indywidualnie w każdym przypadku, by jak najlepiej oddać charakter współpracy i dopasować się do oczekiwań obu stron. 

Nowy wymiar współpracy

Jak działa współpraca z Dotpay? Firmy mogą wejść w program partnerski. Nie trzeba mieć dużej firmy, ale warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności w sieci. Dotpay obsługuje wszakże płatności internetowe. Można prowadzić firmę, można mieć swój sklep internetowy lub domenę, ale wystarczy także blog czy forum. W celu sporządzenia umowy należy się skontaktować z firmą Dotpay, a później po ustaleniu warunków dla obu stron zostanie podpisana wspomniana umowa. W kontrakcie określone powinny zostać zasady współpracy dla obu stron, charakter umowy, a także formy polecenia pośrednika przez kontrahenta. Oczywiście w zależności od prowadzonej działalności umowa będzie się różniła, dlatego jest ona omawiana indywidualnie między stronami. Współpraca z Dotpay ze strony klienta opiera się na promowaniu pośrednika. Dzięki promowaniu Dotpay zyskuje nowych klientów oraz rozgłos, a kontrahent może cieszyć szybkimi transakcjami. W gestii klienta leży polecanie pośrednika swoim klientom dla dokonywania płatności, co może przyjmować odmienną formę - reklamy na stronie, posty tematyczne, stałe banery czy „klikacze” szybkiej płatności Dotpay. Umowa zapewni także bezpieczeństwo obu stronom oraz legalną formę działania. 

Życie staje się łatwiejsze - korzyści 

Współpraca z Dotpay przynosi wiele korzyści. Po pierwsze, gwarancję solidnej współpracy i niezawodność ze względu na renomę pośrednika i wysokie zaangażowanie w zapewnienie odpowiednich systemów bezpieczeństwa. Dodatkowo, możliwość płatności natychmiastowych to lepsza ocena w oczach klientów. Dotpay jest w tym przypadku najczęściej wybieranym pośrednikiem płatności internetowych i cieszy się uznaniem obu stron - klientów oraz użytkowników. Korzyścią ze współpracy jest także usprawnienie procesu sprzedaży i szybsze wpłynięcie pieniędzy na konto firmy. Współpraca z Dotpay jest łatwa i przejrzysta, a korzyści z niej wynikające wydają się być warte tego kroku. 

 

 

 

 

Udostępnij